• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Ізогіпс Турція (старт). Vapno.ck.ua


Ізогіпс Турція (стартова шпаклівка)Ізогіпс Турція (стартова шпаклівка):

IzoGips Євро - це стартова шпаклівка білого кольору на гіпсовій основі. Призначається для внутрішніх робіт. Продукт відрізняється високою якістю, ідеальною білизною і зручністю в роботі.

Область застосування

Гіпсова шпаклівка IzoGips Євро використовується для вирівнювання різних основ ( штукатурних, гіпсових, бетонних, газобетонних, цегляних). Застосовується для закладення тріщин, швів, заповнення дірок і забезпечує 87 % білизни поверхні. Дана шпаклівка дозволяє нівелювати нерівності від 5 до 50 мм. Продукт не схильний  до утворення усадочних тріщин. Не містить токсичних речовин і азбесту. У складі міститься перліт, який знижує навантаження на будівлі в порівнянні з цементними складами на 50 % і додає шпаклівці більш високі теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. Поглинає зайву вологу і віддає її в міру потреби.

Властивості

Підготовка основи

Поверхню потрібно очистити від бруду, пилу, старої фарби, плям масла і нетривких ділянок. Основу рекомендується попередньо обробити грунтовкою глибокого проникнення. З металевих елементів необхідно видалити іржу і нанести на них антикорозійний грунт.

Виконання робіт

У чисту ємність необхідно налити воду, всипати туди суху суміш і почекати сім хвилин, щоб шпаклівка добре просочилася. Потім ретельно перемішати розчин до однорідної консистенції (вручну або за допомогою дрелі зі спеціальною насадкою). Наносити її можна шпателем, кельмою або штукатурною лопаткою. Поверхня вирівнюється по маяках, які встановлюються заздалегідь. Через 40 або 50 хвилин після вирівнювання необхідно затерти основу злегка змоченою у воді сталевою теркою. Температура при проведенні робіт повинна бути не нижче ніж +5 С.

Характеристикипартнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Ізогіпс Турція (старт) в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018