• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Вапно комове. Vapno.ck.ua


Вапно комовеВапно комове:

Вапно - це загальноприйняте у всьому світі поняття, умовно об'єднує продукти випалу (і переробки згодом) крейди, вапняку та інших карбонатних порід. Класифікація здійснюється відповідно до хімічного складу. Як правило, під словом "вапно" мається на увазі вапно негашене і продукт взаємодії його з водою. Даний матеріал може бути в порошкоподібному, меленому вигляді або у вигляді тіста. Формула негашеного вапна - СаО. Це з'єднання є продуктом випалення порід, в яких оксид кальцію виступає в якості основного хімічного компонента. Він активно взаємодіє з водою. В результаті гідратації утворюється вапно гашене - Са (ОН)2.

Класифікація

Відповідно до хімічного складу поділяють суміш на повітряну (що складається переважно з оксидів магнію і кальцію) і гідратну (що містить велику кількість оксидів заліза, алюмінію і кремнію). У промисловості використовується вапно негашене будівельне комове та  порошкоподібне. Останнє поділяється також на два види. Перший - вапно негашене мелене. Другий вид отримують шляхом застосування спеціальної технології. Методом гасіння магнезіального, кальцієвого і доломітового вапна з використанням обмеженої кількості води отримують гашене вапно (пушонку). Існують також інші види. До них, зокрема, відносять хлорне і натрієве вапно.

Виробництво

Виготовляється вапно будівельне негашене з використанням природних кальцієво-магнієвих порід. Вони в основному включають в себе карбонат кальцію і магнію. До їх складу входять також домішки глини і піску. Під час термічної обробки (при нагріванні) в печі до температури від 800 до 1200 градусів кальцієво-магнієві породи починають розкладатися. В результаті цього процесу утворюються оксиди магнію (MgO) і кальцію (СаО), а також вуглекислий газ.

Вапно досить широко використовується в різних сферах людської діяльності.

До найбільш вживаних слід віднести:партнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Вапно комове в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018