• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Вапно гашене (паста). Vapno.ck.ua


Вапно гашене (паста)Вапно гашене (паста):

Вапно – це дуже важливий матеріал, який часто використовують як при будівництві, так і при ремонтних роботах. Нерідко вапно додають в різні розчини, які потім використовують для побілки приміщень. Вапно гашене можна купити, а можна зробити самостійно. До складу цього матеріалу входять в основному оксиди кальцію. У тому випадку, якщо вапно використовують для побілки або для того, щоб замісити розчин, необхідно буде її гасити. Гашене вапно виходить з комового. Погасити – значить, залити водою і вимісити до однорідної консистенції. Існує вапно швидкогасяще (процес займає до восьми хвилин), середньогасяще (процес займає до 25 хвилин) і повільногасяще (процес займає більше 30 хвилин).
Види вапна.
Існує кілька в'яжучих матеріалів, які відносяться до гідравлічноі групи. Вапно – це в'яжучий матеріал, який застосовують для приготування різних розчинів, що використовуються під час ремонту або будівництва. Саме по собі вапно буває комове або подрібнене. Для гасіння використовується комове, так як твердіння матеріалу відбувається на повітрі після обробки водою.
Вапно гасять в тісто або в пушонку, яку часто додають в різні сухі суміші, так як цей засіб відмінно захищає від усіляких шкідників. Якщо вапно гасять в тісто, то його  можна зберігати в ямах дуже тривалий час. Варто відзначити, що якість цього тіста  з часом стає тільки краще.

    Властивості гашеного вапна настільки великі, що воно знайшло застосування в багатьох сферах.


1. При побілці всередині приміщення.

2. В якості захисту від гниття і займання  дерев'яних парканів і крокв.
3. Для приготування будівельних розчинів.
4. Для приготування силікатного бетону.
5. Для пом'якшення води – щоб усунути карбонатну жорсткість.
6. При виробництві хлорного вапна.
7. При виробництві вапняних добрив.
8. При каустифікаціі карбонату натрію або калію.
9. При дубленні шкіри.
10. Для отримання різних з'єднань кальцію, а також для нейтралізації кислих розчинів, органічних кислот і т. д.
11. В якості харчової добавки E526.
12. Для приготування вапняної води – розчину гідроксиду кальцію, який використовується для виявлення вуглекислого газу.
13. Для приготування вапняного молока, використовуваного для приготування цукру та приготування сумішей для боротьби з хворобами рослин, побілки стовбурів.
14. Для дезінфекції в стоматології кореневих каналів зубів.партнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Вапно гашене (паста) в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018