• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Сатенгіпс Турція (фініш). Vapno.ck.ua


Сатенгіпс Турція (фінішна шпаклівка)Сатенгіпс Турція (фінішна шпаклівка):

SatenGips Євро – це фінішна гіпсова шпаклівка високої якості. Вона являє собою дрібнозернисту гіпсову суміш, яка використовується для внутрішніх робіт. Продукт відрізняється ідеальною білизною і зручністю в роботі.

Область застосування
Продукт SatenGips Євро можна застосовувати для обробки практично всіх типів мінеральних основ (гіпсокартон, цегла, бетон, різні штукатурки). Вона має високі  показники і відрізняється високою еластичністю, що робить суміш дуже зручною в роботі. Продукт використовується для оновлення старих основ і дозволяє досягти абсолютної гладкості поверхні. Допускається нанесення безпосередньо на оброблювану поверхню без обов'язкового шару стартової шпаклівки. Продукт не схильний до усадкової деформації. Може використовуватися на старих пофарбованих поверхнях.

Властивості:
• Еластичність,
• Відсутність усадки;
• Володіє термоізоляційними властивостями;
• Зручність в роботі;
• Антибактеріальні властивості;
• Ідеальна білизна;
• Екологічна безпека.

Підготовка поверхні
Поверхню необхідно очистити від забруднень і шарів, які можуть погіршити адгезію (масляні плями, жири, віск, бруд, пил, залишки нестабільних малярних покриттів). Слабкі ділянки треба відбити, кришаться і обсипаються зони обробити металевою щіткою. Для зниження і вирівнювання ступеня поглинання основи попередньо рекомендується обробити її грунтом глибокого проникнення. Залізні елементи необхідно очистити від іржі і загрунтувати грунтом проти корозії.

Підготовка суміші
Суха суміш висипається в розраховану кількість чистої води і ретельно перемішується вручну або за допомогою дрелі зі спеціальною насадкою. Потім витримується 5 хвилин і знову перемішують, щоб отримати однорідну масу без грудок. Для заповнення великих щілин розчин можна робити більш густим, ніж для фінішного покриття. Ємність повинна бути чистою, так як залишки застиглого гіпсу чи інші сторонні домішки можуть зменшити час схоплювання готової суміші.

Виконання робіт
Розчин рівномірно накладається на поверхню за допомогою шпателя або тертки і добре розгладжується. Температура основи і повітря повинна бути не менше +5 С (при виконанні робіт і в наступні 12 годин). Великі щілини, дірки і тріщини рекомендується заповнювати до нанесення фінішного покриття. Гіпсова маса на вертикальні поверхні накладається від підлоги до стелі – руху інструментом знизу вгору. На стелі розчин наносять від вікна і вглиб приміщення. На великі площі шпаклювальна маса може накладатися за допомогою спеціального апарату. Після висихання невеликі нерівності зачищаються наждачним папером або шліфувальною сіткою. Відкритий час готової суміші залежить від її консистенції і температури повітря. Під час висихання необхідно уникати нагрівання поверхні сонячними променями і протягів, але забезпечити хорошу вентиляцію приміщення.

Характеристики
Витрата води: 6,5 л/10 кг сухої суміші;
Час твердіння розчину: 2 години;
Час життя утвореноі суміші: 75 хв;
Витрата шпаклівки: 1кг/м2 на 1 мм шару;
Мінімальний шар: 0,5 мм;
Час повного висихання: 48 годин;
Водопоглинання: 17%;
Максимальна вологість повітря при проведенні робіт: 80%;
Міцність на вигин: від 1Н/мм2;
Міцність на стиск: від 2,5 Н/мм2;
Температурний режим проведення робіт: +5-+30С;
Умови зберігання: у сухому місці.партнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Сатенгіпс Турція (фініш) в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018