• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Ракушка кормова. Vapno.ck.ua


Ракушка кормоваРакушка кормова:

Ракушка кормова подрібнена - кальцієва мінеральна добавка використовується для підживлення всіх видів птахів і виробництва комбікормів.
Вміст кальцію 40 %.
Використовується для підживлення с/г птиці і виготовлення комбікормів. Ракушка подрібнена  застосовується як мінеральна добавка в комбікорм.

Морська кормова ракушка
― це природна, екологічно чиста кормова добавка, цілком готова до вживання. Морська кормова ракушка необхідна в щоденному раціоні с/г птиці і тварин, в ній міститься 38-40% легкозасвоюваного кальцію.

Виняткову роль відіграє кальцій при годівлі курей-несучок (близько 2,5 г. на добу) для утворення яєчної шкаралупи, так само кальцій необхідний і для інших функцій життєдіяльності організму. Крім цього, морська кормова ракушка збагачена йодом, магнієм і іншими мінеральними речовинами, необхідними для вирощування здорової птиці.
Ракушка  сушена кормова калібрована є джерелом кальцію в раціонах сільськогосподарських тварин і птиці. Використання її сприяє підвищенню їх продуктивності, збереженості молодняку, поліпшення якості шкаралупи та інкубаційних властивостей яєць.
Ракушка сушена кормова калібрована легко засвоюється організмом тварин і птиці, усуває порушення кальцієвого обміну, крихкість кісток, сприяє нормальному перебігу біохімічних реакцій в організмі.


Морська кормова ракушка виконує функцію гастроліту ― речовини, що сприяє кращому подрібненню, перетиранню і засвоєнню їжі  шлунком домашніх та декоративних птахів.
Ракушка  включає всю гаму життєвонеобхідних птиці мікроелементів, збалансованих самою природою. Постійне використання ракушки дозволить уникнути виникнення таких захворювань птиці, як розм'якшення кісток, розкльовування птиці та яєць (канібалізм), відторгнення шлунку, порушення обміну речовин. Споживання ракушки генетично закладено в організмі птахів, тому кальцій та інші мінерали ракушки засвоюються птахом повністю, не викликаючи ніяких шкідливих наслідків, що вигідно відрізняє натуральну морську мушлю від штучно отриманих мінеральних кормових добавок.
Особливо корисна ракушка птиці в період яйцекладки, линьки та вирощування молодняку.

Щоденна потреба на одну голову птиці :

Для курей , цесарок ------------ 5-6 г ,

Для гусей , качок -------------- 7-9г ,

Для індичок -------------------- 10-12г.

Особливі вказівки :

ракушка морська - усуває порушення кальцієвого обміну в організмі птиці , попереджає рахіт , розм'якшення кісток , витончення шкаралупи і появи безскорлупових яєць . Сприяє перетирання корму в шлунках птиці , забезпечує очистку стравоходу і виведення шлаків з організму птиці.партнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Ракушка кормова в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018