• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Охра (барвник). Vapno.ck.ua


Охра (барвник)Охра (барвник):

Охра - справжній природний пігмент. Знайти охру в чистому вигляді досить складно, проте у своїй першозданній формі вона являє собою суміш гідрату окису заліза і глини. Саме залізо і глина надають охрі такий припилено-жовтий відтінок. Існує кілька різновидів охри, наприклад, червона охра – це глина, змішана з безводним окисом заліза, однак найчастіше червону охру отримують шляхом випалу жовтої, яка зустрічається в природі набагато більше.

Основні характеристики:

завдяки своєму натуральному пігменту колір охра використовується в першозданному вигляді в якості барвника. Якщо ж у охрі присутньо  безліч домішок таких, як кристалічна кремнекислота, кварц або пісок, то така сировина піддається попередній обробці, подрібненню, і іноді прожарюванню. Навіщо проводити всі ці процедури? Справа в тому, що при наявності домішок натуральний колір охра втрачає свою криючу здатність.

Сприйняття кольору охри людиною.
Будучи злегка припиленным, світло-коричнево-жовтим, колір охра сприймається багатьма людьми як трохи сухий, неживий відтінок. Саме тому не варто використовувати цей колір соло. Охру краще всього комбінувати з більш соковитими і «вологими» відтінками, наприклад, із зеленим або синім. Крім того, охра буде відмінно виглядати з іншими натуральними природними кольорами, кольором дерева, трави, сонця. Невелика розбіжність в градієнт також стане відмінною комбінацією охрі. Поряд з цим, спокій кольору охри допомагає людині вирівняти свій емоційний фон, позбутися від напруги і тривоги. Тільки обов'язково розбавляйте охру іншими відтінками, інакше спокій від цього кольору поступово перейде в зневіру і навіть депресію.

 партнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Охра (барвник) в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018