• ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І.
  • ПП Вапнобуд Черкаси
  • вул. Громова (Максима Залізняка), 188
ГОЛОВНА СТОРІНКА
  • (067) 502-95-50
  • (0472) 510-700
  • vapno.ck.ua@gmail.com

Крейда кормова. Vapno.ck.ua


Крейда кормоваКрейда кормова:

Крейда кормова представляє собою природну  речовину, що містить кальцій (37 %), калій (0,5 %), фосфор (0,18 %), натрій (0,3 %) і кремній (не більше 5 %), а також інші мікроелементи. Вона використовується в якості добавки до корму тварин з метою поповнення нестачі в організмі кальцію. Іони кальцію необхідні для нормального функціонування нервової, кісткової, серцево-судинної систем. Прийом крейди кормової запобігає у тварин розвиток остеопорозу, рахіту, дистрофії, кісткових деформацій. Компоненти, що входять до його складу позитивно впливають на м'язовий тонус, згортання крові, вуглеводний обмін, імунітет. Кальцій також необхідний для виведення токсинів з організму. Ветеринари призначають крейду кормову з метою підвищення середньодобового приросту у тварин і поліпшення якості отримуваної тваринницької продукції. У корів і кіз внаслідок застосування такої добавки до корму збільшується обсяг молока, у птахів — несучість. Якість яєць, а також молока і м'яса при цьому у тварин поліпшується. Особливо цей засіб показано для ліквідації наслідків незбалансованої годівлі тварин. Цей препарат швидко всмоктується. Виводиться він у тварин з сечею.

Використовується така кормова крейда: для птиці, кіз, овець, свиней, коней, корів.

Дозування кормової крейди: Крейду кормову розмішують з водою або з сухими кормами. ЇЇ дозування ветеринар підбирає тваринам індивідуально в залежності від їх виду, віку та ваги, а також від ступеня нестачі кальцію та інших мікроелементів в організмі. На 10 голів птахів необхідно використовувати від 25 до 100 г цієї добавки на добу. Вівцям та козам дають по 10-15 г препарату щоденно (молодим тваринам — 3-7 м). Поросятам у віці до 6 місяців рекомендується щодня 10-40 г цього препарату, а свиням старше 6 місяців — 50-70 г. Коням у віці до 2-х років дають 10-30 г крейди, потім дозу збільшують до 40-75 г. Дорослим коровам рекомендується від 50 до 250 г даного засобу щодня.

Обмеження
: при дотриманні рекомендованої ветеринаром дозування крейди не викликає будь-яких шкідливих впливів на організм. У разі проковтування великої кількості добавки тварині необхідно дати випити кілька склянок води. Дуже рідко у тварин може виявлятися підвищена чутливість до крейди — у такому випадку препарат слід відмінити.партнеры создание сайта - leva.l-tochka.com.ua Пропонуємо купити Крейда кормова в Черкасах, ФОП ВЕРБЯНИЙ Р.І. © 2018